Międzynarodowa sieć
klubów fitness dla kobiet FitCurves
top block uspeh
Małgorzata Kawa After
Małgorzata Kawa, -25 cm. z obwodów -6,5 kg. - 5,8% tkanki tłuszczowej

Klub FitCurves wybrałam z dziwnego być może powodu- znajduje się on na trasie pomiędzy miejscem mojej pracy a miejscem zamieszkania. Dopiero, kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia doceniłam fakt, że oprócz ciekawej oferty ćwiczeń jest super elastyczna możliwość przychodzenia na trening ( 6 dni w tygodniu i szeroki wachlarz godzin).

Małgorzata Kawa BeforeNie ukrywam, że po „40” człowiek miewa różne dolegliwości, mnie nękały bóle kręgosłupa i głowy – ustąpiły!!!

Jeśli chodzi wygląd oprócz zmiany sylwetki (przebudowa tłuszczu na mięśnie) i utraty paru kilogramów zauważyłam większą chęć do życia, lepszy humor, lepszą kondycję skóry. Poza tym osoba sprawna fizycznie lepiej się prezentuje, chodzi wyprostowana, lekkim krokiem itp. Zauważają to moi znajomi, sąsiedzi, a nawet mąż i dzieci, którzy widzą mnie przecież codziennie.

Co do zmiany nawyków- staram się dużo systematycznie ruszać: oprócz treningu – rower, basen, „kije”, zdecydowanie bardziej zwracam uwagę na to, co i ile jem.

Szczególnie ważne jest dla mnie wsparcie mojego męża. To on zainspirował mnie do podjęcia treningów w FitCurves, trzyma za mnie kciuki i mobilizuje do systematycznego uczęszczania na zajęcia, jest wyrozumiały, bardziej angażuje się w prace domowe.

Więcej historie