Międzynarodowa sieć
klubów fitness dla kobiet FitCurves
top block uspeh
02
Irena Giglok - LAT 71, w klubie od 4,5 roku, co rok dostaje nagrodę za największą liczbę treningów ;)

Jakie zmiany zaszły w Pani zdrowiu oraz samopoczuciu? W jakim okresie czasu?

W FitCurves ćwiczę od samego początku jego istnienia w Tychach, czyli 4,5 roku. Z biegiem czasu moje samopoczucie jest coraz lepsze, mam lepszą kondycję, krążenie, pozbyłam się bólów głowy i mam dużo więcej energii. Chodzę po górach, często mijając na szlaku znacznie młodsze osoby. Przestałam brać leki, na które wcześniej "skazywano" mnie do końca życia. Okazało się, że regularna aktywnośc fizyczna powstrzymała, a wręcz odwróciła pewne procesy degeneracyjne mojego organizmu.

Jak zmienił się Pani wygląd, jak reagują na to inni?

Przez systematyczność ćwiczeń utrzymuje stałą wagę, a dzięki energii, którą daję mi ruch, czuję się młodziej. Moi najbliżsi sa dumni, że mimo swojego wieku, utrzymuję dobra kondycje i dbam o siebie.

Jak zmieniły się Pani nawyki? Co stało się elementem życia codziennego?

Ćwiczę od wielu lat, ale od kiedy przyszłam do FitCurves mobilizuję się do codziennego treningu. Dzień bez treningu, to dzień stracony!

01Czyje wsparcie było dla Pani największe?

Bardzo dużo daje wsparcie trenerek, dzięki ich energii i uśmiechowi mam ochotę codziennie przyjśc poćwiczyć.

Co poradziłaby Pani osobom, które chcą zmienić swój styl życia, ale nie wiedzą jak?

Istotne jest, aby powoli wdrażać ćwiczenia i dietę oraz, że najważniejsza jest systematycznośc i chęć zmian dla samej siebie.

Dlaczego poleca Pani FitCurves? Co jest dla Pani najlepsze w FitCurves?

FitCurves polecam nieustannie! Bardzo często namawiam koleżanki do zmian i przyprowadzam je do klubu. Bardzo cenię sobie miła atmosferę, dogodne godziny otwarcia, ciekawe atrakcje w postaci "innych treningów" i wykładów. Najlepsze w FitCurves jest indywidualne podejście do każdej z nas z osobna.

Jak FitCurves może pomóc Pani znajomym oraz innym kobietom?

Wzajemne wsparcie oraz pomoc trenerek ułatwia motywację do działania. FitCurves, to miejsce, gdzie poza ruchem można również popracować nad dietą, zdrowym stylem życia, poznać ciekawe i wesołe Panie - spędzić miło i pożytecznie czas.

Więcej historie