Międzynarodowa sieć
klubów fitness dla kobiet FitCurves
vstre4a

Sieć klubów fitness dla kobiet FitCurves (Curves International) razem z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Franczyzy rozpoczęła aktywną pracę w zakresie rozszerzenia swojej działalności na rynku polskim.

Z opisem warunków zakupu franczyzy można zapoznać się w katalogu PROFIT tu.

Właścicielami klubów FitCurves mogą zostać krajowi i zagraniczni przedstawiciele, którym firma oferuje wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia biznesu.
Historia firmy sięga 1992 roku kiedy to Gary Haevin i jego żona otworzyli pierwszy klub w Harlingen w stanie Texas. Za ten czas zostało otwarte ponad 12 000 klubów w 92 krajach w tym w Europie Wschodniej. Według uznania wielu mediów branżowych Curves jest jedną z największych franczyz w zakresie fitness.

Gleb Spiwakow, master franczyzy Europy Wschodniej powiedział: „Otwieraliśmy swoje pierwsze kluby podczas kryzysu ekonomicznego w 2008 roku. Udało się nam przejść przez te lata nie tylko bez strat ale również z wzrostem. Mimo cieżkiego okresu w gospodarce udało nam się osiągnąć zyski, oraz ciekawą dynamikę wzrostów. Na dzień dzisiejszy mamy ponad 320 klubów. Podczas masowego zamykania wielu firm, nasz biznes miał wielki sukces dzięki następującym czynnikom: system motywacji, zarządzanie i lojalność wewnątrz firmy, stałe szkolenie na wszystkich poziomach oraz innowacyjne rozwiązania. Dlatego jesteśmy pewni, że razem osiągniemy jeszcze większy sukces".

Nad Wisłą obecnie działa 5 klubów pod marką FitCurves. W planach są kolejne otwarcia, będące konsekwencją ekspansji firmy na polskim rynku.

FitCurves - uczestnik wystawy "Franczyza 2016"

19-10-2016
FitCurves - uczestnik wystawy "Franczyza 2016"

Polskie kluby fitness FitCurves brały udział w międzynarodowych targach "Franczyza 2016", które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach od 13 do 15 października. Gośćmi wystawy były ponad trzy tysiące osób z Polski, Anglii, Białorusi, Łotwy, Rosji i Ukrainy. Targi odbywają się corocznie od ponad dziesięciu lat. Właśnie tu mają...

Start "Maratona zdrowia i urody"

14-09-2016
Start "Maratona zdrowia i urody"

We wrześniu 2016 roku w sieci FitCurves startuje unikalny projekt o nazwie "Maraton zdrowia i urody", w którym wezmą udział kluby z Łotwy i Polski. Przez cztery miesiące (od września do grudnia) eksperci FitCurves będą szkolić wszystkie zainteresowane kobiety w zakresie treningu, odżywiania i dbania o siebie. W maratonie może wziąć udział każ...