Międzynarodowa sieć
klubów fitness dla kobiet FitCurves
prew

W międzynarodowej sieci klubów fitness dla kobiet FitCurves dobiegł końca Maraton Zdrowego Odchudzania 2016, w którym po raz pierwszy wzięły udział kluby ze Słowacji, Mołdawii, Gruzji i Polski!

Głównym celem Maratonu była pomoc klientkom, uczestniczkom projektu osiągnąć zdrową wagę i zachęcić wszystkie kobiety do wyrobienia nowych nawyków, które wzmocnią ich zdrowie na wiele lat.

W ciągu 90 dni Maratonu, setki kobiet przeszły bardzo intensywne treningi, lekcje na temat zdrowego odżywiania, konsultacje fachowców, lekarzy na temat odchudzania i zdrowego stylu życia kobiet, jak również intensywny program kontroli wagi i zdrowego odżywiania

- Nabrałam pewności siebie i zapał do nowych osiągnięć.
- Minęły bóle kolan, poprawił się nastrój, pojawiła się lekkość.
- Otrzymuję mnóstwo komplementów. Wszyscy pytają: w jaki sposób?
- Odmłodziło się moje ciało i dusza!
- Weszłam w suknię ślubną :)
- Mój mąż zakochał się ponownie.
- Nowy etap w relacjach rodzinnych. Córka jest bardzo dumna z mamy.
- Jestem szczęśliwa!

01Aby zwiększyć składnik motywacyjny podczas Maratonu były przewidziane nagrody motywacyjne w kategoriach „Najlepszy wynik Klubu”, „Największy spadek tkanki tłuszczowej” oraz „Najbardziej aktywna kobieta”.

W imieniu sieci FitCurves, serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom Maratonu Zdrowego Odchudzania, a szczególnie tym Paniom, które dotarły do mety i uzyskały pożądane wyniki!

• Agnieszka Gawron - Jaderny
• Małgorzata Kawa
• Maria Wantuch
• Lusi Krawczyk
• Zofia Niewiara
• Maria Chorobik

Dziękujemy za Wasze starania i wysiłek, w dążeniu do wyznaczonych celów.

02.jpgW ciągu pięciu lat przeprowadzony w Ukrainie, Rosji i Białorusi projekt „Maraton Zdrowego Odchudzania” pomógł ponad 50 000 kobiet (wśród których były gospodynie domowe, matki z rodzin wielodzietnych, kobiety biznesu, emerytki, a nawet i uczennice liceum) zmienić swoje życie na lepsze, uwierzyć w siebie i pozbyć się nadwagi. W 2014 roku projekt został wpisany do Księgi Rekordów Ukrainy jako największy projekt w walce z nadwagą.

 

FitCurves - uczestnik wystawy "Franczyza 2016"

19-10-2016
FitCurves - uczestnik wystawy "Franczyza 2016"

Polskie kluby fitness FitCurves brały udział w międzynarodowych targach "Franczyza 2016", które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach od 13 do 15 października. Gośćmi wystawy były ponad trzy tysiące osób z Polski, Anglii, Białorusi, Łotwy, Rosji i Ukrainy. Targi odbywają się corocznie od ponad dziesięciu lat. Właśnie tu mają...

Start "Maratona zdrowia i urody"

14-09-2016
Start "Maratona zdrowia i urody"

We wrześniu 2016 roku w sieci FitCurves startuje unikalny projekt o nazwie "Maraton zdrowia i urody", w którym wezmą udział kluby z Łotwy i Polski. Przez cztery miesiące (od września do grudnia) eksperci FitCurves będą szkolić wszystkie zainteresowane kobiety w zakresie treningu, odżywiania i dbania o siebie. W maratonie może wziąć udział każ...