Międzynarodowa sieć
klubów fitness dla kobiet FitCurves
start

We wrześniu 2016 roku w sieci FitCurves startuje unikalny projekt o nazwie "Maraton zdrowia i urody", w którym wezmą udział kluby z Łotwy i Polski.

Przez cztery miesiące (od września do grudnia) eksperci FitCurves będą szkolić wszystkie zainteresowane kobiety w zakresie treningu, odżywiania i dbania o siebie.

W maratonie może wziąć udział każda kobieta, która chce ustabilizować masę ciała, nauczyć się prawidłowo dbać o siebie i swoją rodzinę, stać się jeszcze zdrowszą i piękniejszą. Wszystkie zainteresowane panie zapraszamy do najbliższego klubu FitCurves na bezpłatną diagnostykę budowy ciała, podczas której wyznaczymy cele i opracujemy indywidualny plan, jak je osiągnąć.

Dzięki Maratonu pozyskana wiedza i nawyki będą przychodzić w łatwy i przyjemny sposób w formie gry i lekkiej rywalizacji. Podczas maratonu, każda uczestniczka otrzyma całkowite wsparcie, uzyska porady od różnych specjalistów oraz oczywiście otrzyma prezenty!

Maraton zdrowia i urody jest wspaniałą możliwością by:
• Uzyskać porady ekspertów w dziedzinie fitness i żywienia;
• Trenować bezpiecznie pod kierunkiem trenera;
• Odżywiać się prawidłowo bez wymęczających diet;
• Uzyskać pomoc i znaleźć nowych przyjaciół;
• Poszerzyć wiedzę na temat zdrowia oraz dowiedzieć się jak zapobiegać wielu chorobom;
• Zyskać nową sylwetkę przed świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem;
• Zyskać pewność siebie, stać się bardziej energiczną, pokonać depresję!

Zyskaj urode i zdrowię w 100 dni!

 

FitCurves - uczestnik wystawy "Franczyza 2016"

19-10-2016
FitCurves - uczestnik wystawy "Franczyza 2016"

Polskie kluby fitness FitCurves brały udział w międzynarodowych targach "Franczyza 2016", które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach od 13 do 15 października. Gośćmi wystawy były ponad trzy tysiące osób z Polski, Anglii, Białorusi, Łotwy, Rosji i Ukrainy. Targi odbywają się corocznie od ponad dziesięciu lat. Właśnie tu mają...

Wyniki Pierwszego Maratonu Zdrowego Odchudzania

18-07-2016
Wyniki Pierwszego Maratonu Zdrowego Odchudzania

W międzynarodowej sieci klubów fitness dla kobiet FitCurves dobiegł końca Maraton Zdrowego Odchudzania 2016, w którym po raz pierwszy wzięły udział kluby ze Słowacji, Mołdawii, Gruzji i Polski! Głównym celem Maratonu była pomoc klientkom, uczestniczkom projektu osiągnąć zdrową wagę i zachęcić wszystkie kobiety do wyrobienia nowych nawyków, któ...