Kariera - FitCurves - 30 min trening | Program dietetyczny

ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W FITCURVES

Sam zdecyduj jaką ścieżkę kariery chcesz wybrać.
Pomożemy Ci rozwijać się jako trener, specjalista ds. odżywiania lub manager klubu FitCurves.

DOŁĄCZ DO NAS! RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI!

Uczyń FitCurves częścią swojego życia i rozwiń skrzydła razem z nami!
Pomożemy Ci stać się profesjonalistą, liderem i spełnionym specjalistą z prowadzenia zdrowego trybu życia!
Z FitCurves masz możliwość być w zespole inspirujących, odważnych, wpływowych i zdumiewających kobiet, które zawsze są otwarte na nowych ludzi.
Masz niepowtarzalną okazję na co dzień pomagać kobietom w Twoim społeczeństwie być szczęśliwymi i zdrowymi.

KARIERA W FITCURVES

7 SZCZEBLI PROFESJONALNEGO ORAZ OSOBISTEGO ROZWOJU WE WSPÓLNOCIE FITCURVES:

1. Zapoznaj się z koncepcją programu FitCurves. Umów się na bezpłatną wizytę w klubie.

2. Prześlij swoją aplikację do najbliższego klubu FitCurves w Twojej okolicy.

3. Przejdź pozytywnie wszystkie etapy rekrutacji. Zapoznaj się z umową i możliwościami rozwoju.

4. Rozpocznij szkolenia, praktykę i staż w klubie FitCurves. Na naukę nigdy nie jest za późno.

5. Zdecyduj w jakiej sferze chcesz się rozwijać i postaw przed sobą cel, by w ciągu roku stać się lepszym ekspertem. Twoje marzenia spełnią się razem z nami!

6. Jako entuzjasta zdrowego stylu życia, pójdź o krok dalej i zostań managerem lub kierownikiem klubu. Wszystko jest możliwe razem z FitCurves.

7. Zostań właścicielem klubu FitCurves. Ponad 50% właścicieli naszych klubów rozpoczynało karierę od pracy trenera. FitCurves to moc by zadziwiać siebie!

OTRZYMASZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE:

ROZWOJU OSOBISTEGO ORAZ BYCIA LIDEREM

  • Świadomość osobistej misji oraz wizji.
  • Zarządzanie czasem i samoorganizacja.
  • Zarządzanie zasobami.
  • Podstawy bycia liderem.
  • Podstawy psychologii i komunikacji.
  • Etyka.

ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA ORAZ ZARZĄDZANIA

  • Podstawy fizjologii, kinezjologii, bezpieczne ćwiczenia siłowe, podstawy pełnego programu fitness oraz celowe metody jego wykorzystywania.
  • Zarządzanie wagą i program odchudzania.
  • Praca z Klientami grupy specjalnej oraz treningi personalne.
  • Ustalanie celów fitness oraz ich analiza.
  • Podstawy skutecznego marketingu oraz PR (Public Relations).
  • Najlepsze narzędzia i umiejętności sprzedaży.
  • Zarządzanie czasem i efektywne metody pracy z klientem.
  • Rekrutacja i tworzenie zespołu.
  • Skuteczna komunikacja z klientem oraz jego obsługa na najwyższym poziomie.
  • Coaching w komunikacji i sprzedaży.
  • Pierwsza pomoc medyczna.
  • Podstawy zarządzania.
  • Sposoby ustalania celów i dążenie do ich realizacji.

Proponujemy:

• zatrudnienie na: 1/2, 3/4 lub pełen etat,
• profesjonalny system szkoleń oraz przygotowania specjalistów w Academy of Wellness and Weight Management FitCurves (Akademia Zdrowia i Zarządzania Wagą),
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system nagród i premii,
• pakiet socjalny: opłata szkoleń podstawowych, abonament na treningi na czas pracy, strój korporacyjny (firmowy), dodatkowe pakiety szkoleniowe,
• stabilna, obiecująca i bezpieczna praca,
• możliwość zbudowania ścieżki kariery oraz rozszerzenie specjalizacji w firmie.

Warunki kandydata:

• kobieta o miłej aparycji (dla nas wszystkie kobiety są piękne), bez nałogów, dążąca do zdrowego trybu życia,
• wiek 18-40 lat (możliwe rozszerzenie granic wiekowych, jeśli jesteś aktywna, odpowiedzialna i chętna do nauki),
• dobra forma fizyczna (nie chodzi o wymiary 90-60-90, tylko o jędrne podciągnięte kształty), która pomoże Ci być wytrzymałą i aktywną.
• zdolność do uczenia się i rozwoju osobistego,
• umiejętność pracy w zespole i chęć dążenia do bycia liderem oraz osobą wpływową,
• dążenie do celu i umiejętność pomocy w realizacji celów innych osób,
• komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie,
• życzliwość i serdeczność,
• mile widziane doświadczenie w dziedzinie promocji, sprzedaży, oraz fitness.

Obowiązki oraz warunki pracy:

• prowadzenie treningów FitCurves według standardów firmy FitCurves,
• konsultacje z klientkami klubu,
• podstawowe doradztwo w zakresie treningu oraz zdrowego odżywiania dla klientek klubu,
• poszukiwanie nowych klientek,
• przeprowadzanie analizy fitness oraz sprzedaż członkostw,
• praca administracyjna z bazą klientów,
• godziny pracy zależne od etatu, praca zmianowa,
• obowiązkowe szkolenie przygotowawcze do pracy w FitCurves (1-2 miesiące),
• stałe szkolenia dla podwyższenia kwalifikacji.